Kauza „pijem mlieko zo škatule“ pokračuje: Ako Tomáš naštve mamu tentoraz?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Tomáš je síce najstarší z Lujziných troch synov, ale to, že už má 14, ani zďaleka, neznamená, že je dospelák. Svedčí o tom aj jeho pubertálne správanie, kedy už očividne zlyháva aj mamina dobrá výchova. Nedávno sme zažili vtipnú scénku, keď ho mama prichytila priamo pri čine. Chcel sa napiť mlieka priamo zo škatule, no v tom najlepšom ho „načapala“ Lujza: „Heej, odkedy pijeme mlieko z krabice?“ Jeho reakcia bola skutočne nečakaná. Hoci sa za svoj skutok ospravedlnil, mlieko napokon „zo slušnosti“ decentne vypľul späť priamo do škatule.

Dnes sa situácia počas raňajok zopakuje. Tomáš si však v poslednej chvíli predsa len vstúpi do svedomia a celé mlieko si naleje do pohára. Problém však ešte len nastane, keď si poradí s prázdnou škatuľou z mlieka po svojom a opäť tak naštve Lujzu. Ako to celé napokon dopadne?

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja už dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka