Keď vedia deti o sexe viac ako my: Z trápnej situácie sa otec nevedel vymotať!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Výchova detí je azda to najnáročnejšie povolanie v živote človeka, no zároveň ide aj veľké poslanie a umenie v jednom. Svoje o tom vedia najmä rodičia detí, ktoré sa ešte len zoznamujú s novým svetom nás, dospelých. Nočnou morou pre mnohých rodičov sú najmä chvíle, keď sa deti postupne dostávajú k sexuálnej tematike a sú zvedavé, čo ako funguje. Presne tieto problémy budú dennodenne riešiť aj Marián s Lujzou Rodinovci so svojimi troma synmi – najmladším Samkom, prostredným Oliverom a najstarším Tomášom.

Keďže Tomáš má už 14, väčšinu vecí vie aj z iných zdrojov. Inak je na tom dvanásťročný Oliver, ktorý zvedavými otázkami ohľadne sexu neustále bombarduje rodičov. Najprv sa pýtal otca, čo je to orgazmus, no najnovšie prišiel za šokovaným otcom s ďalšou zásadnou otázkou: „Čo konkrétne znamená milovanie?“ Prekvapený Marián len zas nechápal, čo zase mladý Oliver pozeral v telke, no po rozdýchaní sa zmohol aspoň na diplomatickú odpoveď: „Som rád, že to chceš vedieť. Milovanie, ehmm, ako by som... Keď sa dvaja ľudia, ktorí sa majú radi, chcú zblížiť intímne, na čo najbližšej úrovni. To je moje najlepšie vysvetlenie.“ Syn Oliver však očividne čakal úplne inú odpoveď. „Lebo mama povedala, že to znamená, keď muž strčí penis do ženskej vagíny. Okey, to mamino vysvetlenie je oveľa jasnejšie,“ zarazil otca až priveľmi informovaný Oliver.

Sledujte kopec ďalších vtipných rodinných momentov v novom komediálnom seriáli NAŠI už vo štvrtok o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka