Mladý gambler si maminu ľútosť nezaslúžil: Vás však najviac pobavil práve on!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

K Rodinovcom vtrhli ako víchor opäť ďalšie veľké novinky. Majovi Samko vyhodil na oči, že by mal niečo so svojím veľkým pupkom robiť, a tak sa rozhodol zasvätiť svoj život aktívnemu štýlu v rytme ranného džogingu. Rozkázať dažďu však stále nedokázal. Tomáš zas nežil ničím iným, len novým syntetizátorom, z ktorého vzchádzali nečakane podivné zvuky v novom štýle PRD-dur. Samka zas Majo obvinil z holenia plyšákov, až kým nezistil, že chlpatú žiletku má na svedomí Lujza.

Vybrali sme pre vás päť najlepších scénok z deviatej epizódy, aby ste tak mohli v našej ankete zahlasovať za vaše najobľúbenejšiu. Prišlo nám množstvo hlasov, ktoré určili nasledovné poradie s jednoznačným víťazom:

5. miesto – Veľké brucho
4. miesto - Chlpaté žiletky
3. miesto - Dažďu nerozkážeš
2. miesto - Syntetický koncert
1. miesto - Oliver v nemocnici 

Najviac sa vám páčila scénka, v ktorej Lujza po príchode domov takmer zinfarktovala, keď zistila, že Oliver skončil v nemocnici. Našťastie ho vzápätí Majo doviezol domov, a tak sa mu mohla pozrieť na zúbok a zistiť, ako jej prostredný syn vlastne k zranenému zápästiu došiel. Samko naznačil, že zranenie spôsobila hra futbalu. Škoda len, že v skutočnosti to nebola klasická hra na ihrisku, ale futbal na hernej konzole. A to už Lujzu poriadne napálilo!

Komediálny seriál NAŠI pokračuje opäť vo štvrtok o 20:35 na JOJke!
Poslednú epizódu si môžete pozrieť v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka