Na dospelácke témy boli pripravení už dávno: Deti sa do seriálových rodičov zamilovali okamžite!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Seriálová rodinka zo seriálu NAŠI nevyzerá zohrato len na pľaci, ale aj mimo neho. Vždy, keď sme ich zastihli spolu, už zďaleka pôsobili ako skutoční súrodenci. Hoci to tak v niektorých momentoch možno nevyzerá, všetci sa majú vzájomne radi. Dokonca ani deti nešetrili chválami na svojich rodičov. „Sú veľmi milí, snažia sa nás vychovávať, ale nie vždy sa im to darí. Niekedy im síce prasknú nervy, no je s nimi zábava,“ zhodujú sa seriálové deti v názore na otca Maja a maminu Lujzu.

V seriáli riešime postupne všetky veci z bežného života, preto sme sa napríklad v prvej epizóde venovali zvedavým otázkam detí ohľadne sexu a všetkých možných dospeláckych vecí. Ak by si niekto myslel, že táto téma je pre trojicu chalanov čisto nová, je na omyle. Dokonca aj najmladší Samko, ktorého stvárňuje Max Bolf, mal vo veciach jasno, hoci sa o tom hanbil rozprávať: „Nie je pravda, že by som tie veci nepoznal. Viem, že nabudúce by som aj tak na to prišiel.“ Všetci traja si tak napokon našli vo svojich postavách aj veľký kus seba, čo je vidieť aj na ich skvelých hereckých výkonoch.

Pozrite si poslednú epizódu nového komediálneho seriálu NAŠI v našom archíve zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka