Najlepší recept na ženinu "depku" pozná manžel: Majo má pre Lujzu nečakaný darček!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Naša podarená rodinka sa šikovne prehupla do predposledného mesiaca v roku, ktorý pre mnohých znamená jedno z najnáročnejších období vôbec. Svoje o tom vedia najmä tí citlivejší z nás. Najväčším zdrojom problémov sú skracujúce sa dni a s tým súvisiaci nedostatok slnka. Bez slnka zas telu chýba dôležitý hormón šťastia – melatonín. To si všimol aj Lujzin vzorný a pozorný manžel Majo. Rozhodol sa tak dopriať jej tento malý zázrak aspoň v syntetickej podobe. 

Darčekovú tašku plnú hormónov si všimol aj malý Samko. Nechápal, čo má oco za lubom, keďže Lujza momentálne nič neoslavuje. „Nemá sviatok, ale určite si si všimol, že v poslednom čase má zlú náladu, je bez energie a stále frfle. Náš mozog potrebuje svetlo, aby mohol vylučovať hormón šťastia. Vola sa melatonín. Keď ho nemáš dosť, si nervózny a stále frfleš. Volá sa to jesenná depresia,“ vysvetlil Majo všetky detaily. Ako však zareaguje Lujza, keď sa dozvie, že Majo jej z lásky kúpil lampu na luminoterapiu?

Sledujte premiérovú desiatu epizódu komediálneho seriálu NAŠI dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka