Naši chalani si už na baby brúsia zuby a „tasia“ korbáče: Lujza ich musela schladiť!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Aj herci zo seriálu NAŠI milujú sviatky jari. Počas veľkonočného fotenia chalanov s Lujzou sme všetkých vyspovedali a prišli sme na to, že každý na Veľkej noci miluje niečo iné. Všetci trávia sviatky klasicky doma s rodinou presne tak, ako väčšina z nás.  Okrem toho ich pri srdci hreje pomyslenie na to, že dni sa predlžujú a radosť zo slnka je čoraz väčšia. „Ja sa tiež teším, že na Veľkú noc už býva trocha teplo. Môžeme obehovať  po vonku a byť na záhrade s rodinou,“ odhaľuje Lujza.

So šibačkou to tento rok vyzerá kadejako. Gregor sa už na podobné aktivity cíti pristarý, David si zas chystá korbáč na mamu, sestru a babku a najmladší Maxo zas neváha a pôjde do ulíc aj tento rok. Lujzin syn zas objavil aj inú – azda najpozitívnejšiu stránku Veľkej noci. „Môj syn je prvák, prišiel na hodnotu peňazí, takže predpokladám, že túto Veľkú noc bude trvať na tom, aby si niečo vypolieval, takže sa asi na to dám. Asi dostane nejaké peniaze alebo po vajci,“ prezradila mama Lujza. To však nemala ani hovoriť, pretože pod vajcami si už každý z chalanov predstavil niečo iné. Ako uvidíte v našom videu, zábava a vtipné príhody však ani zďaleka neskončili. Zabavte sa s nami a užite si veľkonočné sviatky aj vy.

Sledujte seriál NAŠI vždy vo štvrtok o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka