Našich chalanov sme zobrali do ZOO: Detská radosť so zvieratami a bez rodičov!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Pre všetkých troch chalanov zo seriálu NAŠI sme zorganizovali krásne a milé stretnutie bez rodičov v bratislavskej ZOO. Konečne sa tak mali možnosť vidieť po dlhých mesiacoch, odkedy skončilo natáčanie seriálu. Najviac sa na príjemný deň tešil najmladší Maxo, ktorý väčšinu času trávi na rodnom Záhorí a v Bratislave sa často nevyskytuje. Napokon tak zažili krásny výlet, videli desiatky zvierat, nakŕmili hrochov priamo z ruky, spravili si množstvo selfie záberov a získali príjemný zážitok na celý život. Na ich bezprostredné dojmy sme sa spýtali počas toho, ako Maxo odvážne kŕmil lamu chutným jabĺčkom priamo z ruky. „V ZOO je fajn, je tu veľmi pekne a útulne, niektoré zvieratá sú pekné, ale nebezpečné. Aj táto lama je veľmi zlatá,“ teší sa z návštevy zoologickej záhrady najmladší Maxo.

Aj starší Oliver je plný pozitívnych dojmov a nevychádza z údivu: „Táto ZOO je veľmi príjemná a veľmi pekná, bol som veľmi spokojný. Pekné zvieratá a výhľad. Najviac sa nám páčila panda červená.“ Pandy chceli chalani aj nakŕmiť priamo z ruky, avšak tieto rozkošné zvieratká sa neodvážili zísť dole zo stromu. Našťastie sa im to podarilo aspoň pri hladnom hrochovi a lame, ktoré si pochutnali na jabĺčkach od chalanov.

Sledujte seriál NAŠI opäť vo štvrtok o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka