Nervy rodičov nemali od prasknutia ďaleko: Za najlepšiu scénku vďačíme mame Lujze!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Rodičovské chvenie otriaslo aj rodinou Lujzy a Maja Rodinovcov. Najprv Tomáš nechcel ísť vysypať smeti, potom zas Majo odmietol vyčistiť plastové nádobky na raňajky pre chalanov. Aj Lujza si však vytrpela svoje pri snahe pomôcť Oliverovi s časovaním slovesa trpieť. Napätie sa stupňovalo ešte viac s príchodom novej upratovačky od momentu, keď si Lujza uvedomila, že neporiadok v dome je až príliš veľký na to, aby sa pred ňou neprepadla od hanby.

Vybrali sme pre vás päť najlepších scénok zo siedmej epizódy, aby ste tak mohli v našej ankete zahlasovať za vaše najobľúbenejšie. Prišlo nám množstvo hlasov, ktoré určili nasledovné poradie s jednoznačným víťazom:

5. Choď už vysypať smeti
4. Záchvaty upratovania
3. Odteraz ti prestávam prať
2. Otcovi sa nedá veriť
1. Pri slovenčine trpí celá rodina

Najviac sa vám páčila ďalšia z problematických chvíľ pri učení. Oliver mal problém s časovaním slovesa trpieť v oznamovacom spôsobe. Lujza sa mu snažila pomôcť, do pravidiel slovenského pravopisu sa však zamotala aj ona. Tak sme napokon prešli od slova trp až k tvaru krb či dokonca drb.

Nový komediálny seriál NAŠI pokračuje s piatou epizódou opäť vo štvrtok o 20:35 na JOJke!
Poslednú epizódu si môžete pozrieť v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka