Poslednýkrát deti nechali plný tanier: Lujza začala vojnu s čipsami na večeru!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

S jedlom rastie chuť. Lujza sa tradične aj tento večer snažila zhromaždiť rodinu pri večernom stole a nasýtiť všetkých skvelou večerou, na ktorej si dala opäť záležať. Akosi však nečakala, že chalani sa nebudú chcieť tanierov ani len dotknúť. Nikto z nich, vraj, nebol hladný, a to už bolo mimoriadne podozrivé. „Vy ste sa zase napchávali blbosťami?“ snažila sa zistiť príčinu nechutenstva. Malý Samko sa nechtiac preriekol a priznal čokoládové tyčinky, ktoré pred chvíľou jedli. 

„Chalani, viete, koľko som sa s tou večerou natrápila? Neviete si prestaviť, koľko úsilia stojí to, aby sme sa tu mohli takto stretnúť a vy sa potom toho ani nedotknete,“ snažila sa im Lujza vysvetliť, akého hrozného činu sa dopustili. To však bol len začiatok. Okamžite šla ku kredencu a prvé chipsy, ktoré našla, na výstrahu šmarila do koša. „Viete, čo moji milí, skončili ste. Odteraz žiadne chipsy, žiadne sladkosti,“ dodala Lujza. Začiatok vojny medzi ňou, sladkosťami a chalanmi je tu.

Sledujte komediálny seriál NAŠI dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka