Provizórne rozdelenie detskej izby skončilo fiaskom: Chalani mali na otcov návrh jasný názor!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Súčasťou náročného výchovného procesu je aj dôležitá úloha rodičov robiť detského psychológa a napríklad zmierovať večne rozhádaných súrodencov, ktorí si neustále robia prieky. Presne ako v detskej izbe OliveraSamka Rodinovcov. A keďže sú obaja chalani v „náročnom období“, neustále si pijú krv. Najhoršie na tom je, že postele majú rovno oproti sebe. Ideálne by bolo, keby mal každý vlastnú izbu, no ich otec Majo Rodina prišiel s vlastným „zlepšovákom“. Obom vymyslel vlastné zóny, ktoré chce vymedziť prostredníctvom dvoch samostatných kobercov v strede izby. Mama Lujza však má na všetko úplne opačný názor a veľké šance tomuto nápadu nedáva: „Oni chcú vlastné izby, nie vlastné koberce. Koberce nič nevyriešia.“

Majo si však stále ide za svojím a koberce chápe ako vlastné zóny, ktoré vytvoria isté psychologické vymedzenie. „Keď niekto chodí na jogu, tiež má vlastný koberec, ktorý slúži na vymedzenie vlastného priestoru,“ zdôvodňuje svoje zaujímavé rozhodnutie otec dvoch neposlušníkov. Vraj tak budú mať obaja konečne pocit, že majú vlastnú izbu. Nadšenie však netrvalo dlho a keď sa Majo snažil svojim deťom vysvetliť princíp fungovania zón, chalani sa opäť pustili do seba. Samko dokonca vstúpil na Oliverovo „posvätné“ miesto: „Chceš niečo počuť? Moja zóna je stokrát lepšia ako tvoja. Vstúpil som do tvojej zóny. Zabijem ťa!,“ zneli ich posledné slová pred bitkou. Majo tak bude musieť nabudúce vymyslieť niečo originálnejšie.

Nový komediálny seriál NAŠI pokračuje opäť vo štvrtok o 20:35 na JOJke!
Prvé dve epizódy nájdete v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka