Pýtate sa na Facebooku: Akí starí sú NAŠI detskí herci v skutočnosti?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nový komediálny seriál NAŠI sa teší nesmiernej obľube vo všetkých vekových kategóriách a ihneď sme si ho všetci zamilovali. Preto niet divu, že od vás na facebooku neustále dostávame nové a nové zvedavé otázky o veciach, ktoré vás zaujímajú. Či už ide o život seriálových postáv, alebo o súkromie hlavných protagonistov, na všetko vám ochotne odpovedia kompetentní ľudia. Jednou z mnohých otázok bol skutočný vek mladých hercov. Na vaše otázky ochotne zodpovedali všetci traja chalani – najstarší Gregor Miler, prostredný David Krajčík aj najmladší Max Bolf.

Gregor Miler (Tomáš): „V seriáli mám 14 a ľudia si mysleli, že aj v skutočnosti mám toľko, no nie, mám 16, aby ste si to nemýlili.“
Max Bolf (Samko): „V seriáli mám 8 rokov, v skutočnosti mám 11, aj keď mi to nikto neverí, lebo vyzerám na mladšieho.“
David Krajčík (Oliver): „Veľa divákov sa ma pýta, koľko mám v skutočnosti rokov. Mám v skutočnosti 13, ale postava má 12 rokov.“

Ďalšie otázky sa môžete pýtať na našom oficiálnom facebookovom profile seriálu NAŠI. Nezabudnite, že premiérovú piatu epizódu uvidíte už zajtra o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka