Pýtate sa na Facebooku: Čím sa živí seriálová Lujza?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Vidíme ju iba v domácom prostredí, no pozorní diváci seriálu NAŠI si všimli, že Lujza nie je žiadna žienka v domácnosti, lebo v seriáli často chodí domov z práce. V rámci deja vám však zatiaľ neprezradila, z akej práce sa to domov vracia a mnohých z vás to zaujíma. Keďže sme skutočnú Lujzu nedávno zastihli v relácii Inkognito, ochotne nám prezradila, ako trávi jej seriálová podoba svoj náročný pracovný život. Lujza robí vo veľkom obchoďáku, zaoberá sa módou. Robí aj s číslami, ale hlavne je aj poradkyňa a má pod palcom všetky veci s módou,“ prezradila nám jej predstaviteľka Lujza Garajová Schrameková.

Pravdou je, že Lujza kedysi odložila kvôli deťom svoju kariéru v administratíve, no po čase sa do pracovného procesu energicky vrátila. Dnes tak šéfuje nákupnému oddeleniu vo veľkom obchode. Využíva pritom skvelé plánovacie schopnosti a pracuje do strhania. Stíha sa však popritom starať naplno aj o svoju akčnú rodinu. 

Ďalšie otázky sa môžete pýtať na našom oficiálnom facebookovom profile seriálu NAŠI.

Nezabudnite, že premiérovú desiatu epizódu uvidíte už vo štvrtok o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka