Pýtate sa na Facebooku: Nájdete našich chalanov aj na sociálnych sieťach?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Neustále od vás dostávame záplavy zvedavých otázok zo všetkých možných okruhov a tém okolo seriálu NAŠI i jeho hlavných predstaviteľov. Na niektoré z nich sme sa vám rozhodli postupne zodpovedať. Pred týždňom sme pre vás zisťovali, že vek chalanov v seriáli nezodpovedá realite, keďže v skutočnosti sú o čosi starší. Dnes vám zas prezradia, že všetci traja sa od svojich rovesníkov nelíšia ani trochu a aj oni majú svoje profily na Facebooku či Instagrame. Dokonca majú pre vás malú pomôcku, aby ste si ich mohli bez problémov vyhľadať a sledovať tak novinky zo súkromného života.

Max Bolf (Samko): „Som aj na Facebooku aj na Instagrame. Keby ste si ma chceli vyhľadať, tak som Maximilián Bolf.“
David Krajčík (Oliver): „Áno, som na Facebooku, volám sa normálne ako v civile. Na Instagrame som tiež a volám sa ‚losparchantos‛.“
Gregor Miler (Tomáš): „Áno, som na obidvoch týchto sociálnych sieťach. Ak chcete a ešte ste si nenašli môj Instagram, môžete si tam napísať ‚gregory_miler‛.“

Ďalšie otázky sa môžete pýtať na našom oficiálnom facebookovom profile seriálu NAŠI.
Nezabudnite, že premiérovú šiestu epizódu uvidíte už zajtra o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka