Samé novinky v druhej sérii seriálu NAŠI: Nové baby poriadne zamiešajú karty!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Seriál NAŠI patrí medzi to najlepšie na slovenských obrazovkách. Preto nie je žiadnym prekvapením realizácia druhej série, ktorej prípravy sú v plnom prúde. Dramaturgička seriálu Soňa Čermáková Uličná nám prezradila bližšie informácie o chystaných novinkách, na ktoré sa môžeme už teraz tešiť. „Teraz pracujeme na literárnej príprave, na scenároch a zároveň prebiehajú kastingy. Pribudne množstvo nových postáv a čaká nás natáčanie, ktoré začne v priebehu apríla,“ hovorí dramaturgička.

Mnohým divákom chýbalo v prvej sérii viac ženských postáv. Dôvod chlapskej prevahy je však jednoduchý. Pôvodný kanadský autor čerpal námety z vlastného života a keďže má doma troch synov, ani Rodinovci napokon „neporodili“ dcéru. Máme však skvelú správu. Do deja prinesú ešte viac zábavy a humorných situácií aj nové ženské postavy. Pribudne nám Lujzina najlepšia kamarátka Mária, čo je voči nej kontrastný typ, Je to bezdetná osoba orientovaná na kariéru. Takisto pribudnú Lujzini rodičia,“ prezrádza Soňa. Na svoje si však konečne prídu aj Tomášove fanúšičky. K ich idolu pribudne prvá láska – frajerka a spolužiačka Mia. Všetky zmeny sú výsledkom prirodzeného vývinu a dospievania postáv, ktorým sa nemohli vyhnúť.

Sledujte seriál NAŠI vždy vo štvrtok o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka