Samko nedá rodičom pokoj ani pri milovaní: V tom najlepšom im zrušil všetku romantiku!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V dome Rodinovcov nastal klasický manželský večer v posteli, až kým obaja rodičia po náročnom dni s deckami nezaspali. Lujza sa však v noci náhle prebudila, aby sa spiacemu manželovi Majovi pochválila so skvelou správou: „Majko, vstávaj! Mala som sen, erotický sen. Boli sme pri jazere. Veľmi krásny deň, teplučký vzduch a zrazu tam nebolo jazero, ale more. Ako v Španielsku. Boli sme úplne nahí, ležali sme na piesku. Ty si ma bozkával a narážali do nás vlny...“ Spolu si tak obaja predstavili krásne vášnivé chvíle, nacvičili si zvuk vĺn a vydávali šumiace zvuky:„šššš, šššš...“

Sen o milovaní bol pre Lujzu maximálne realistický a Majo zas čoraz viac prežíval jej horúce rozprávanie: „Ja cítim niečo veľké.“ Niečo veľké však cítila aj Lujza, no to už nemalo nič spoločné so snom, tlak cítila rovno v posteli. Zrazu zbadali čosi absolútne nečakané – na konci postele ležal malý Samko„Samko, ty tu čo robíš, bolí ťa brucho?“ snažil sa vypátrať príčinu jeho prítomnosti na najnevhodnejšom mieste Majo. „Nie, to ten zvuk vĺn a odrazu mi treba... čúrať!“ odpovedal mu Samko, ktorému zvuky mora očividne neurobili dobre. Tak sa v sekunde skončil sen i pokojná noc.

Nový komediálny seriál NAŠI pokračuje opäť zajtra o 20:35 na JOJke!
Prvé dve epizódy nájdete v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka