So seriálovou postavou má toho veľa spoločného: Ako zvláda Gregor Miler stúpajúcu slávu?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Mladý herec Gregor Miler stvárňuje v komediálnom seriáli NAŠI najstaršieho syna Tomáša, ktorý má vo svojich štrnástich rokoch s pubertou a dospeláckymi témami najväčšie skúsenosti. Gregor je však v reálnom živote o dva roky starší než jeho seriálová postava. Mnohé veci medzi sa však medzi oboma zhodujú. Obaja napríklad pochádzajú z päťčlennej rodiny. „Mám klasickú rodinu, otca mamu a ešte mám brata a sestru a dve domáce zvieratá – psa a mačku,“ prezrádza o sebe Gregor. Ďalšou spoločnou črtou je aj život oboch tínedžerov v rodinnom dome a o dva roky mladší brat, s ktorým však predsa len vychádza o čosi lepšie ako v seriáli. „Všetci spolu vychádzame veľmi dobre, najmä s mojím štrnásťročným bratom máme veľmi dobrý vzťah. Samozrejme, že sem-tam sa pohádame, ale sú to len maličkosti,“ hovorí mladý herec. 

Veci, ktoré sa dozvedajú všetci traja seriáloví bratia od rodičov sa však v reálnom živote dozvedel z iných zdrojov: „Na väčšinu otázok už našiel môj brat alebo ja odpovede prostredníctvom kamarátov a podobne.“ O tom, že Gregorova popularita rastie každým dňom a že sa mu mení život, niet pochýb. Otázne však je, ako sa s ňou vysporiada samotný herec. „Ja seba stále vnímam ako toho istého chalana ako predtým. Neberiem to teraz veľmi vážne, žeby mi to malo stúpnuť do hlavy a podobne. Stále som to ja,“ dodáva predstaviteľ seriálového Tomáša.

Sledujte komediálny seriál NAŠI opäť vo štvrtok o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka