Strávili sme náročný deň s Mariánom Miezgom: Od rána do večera v šialenom tempe!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Aj úspech niečo stojí. S otcom Majom z úspešného seriálu NAŠI, respektíve s jeho predstaviteľom Mariánom Miezgom, sme strávili bežný pracovný deň. Už pred 8:00 sme ho zastihli v rannom vysielaní rádia Jemné s Táňou a Lukášom, kde poslucháčom odpovedal na zvedavé otázky o seriáli NAŠI. Priamo z rádia utekal k nám do JOJky, kde absolvoval fotenie s Lujzou a ich seriálovými deťmi. Potom sa rýchlo presunul do spravodajského štúdia Novín o 12. Aj tu rozprával o svojej úspešnej seriálovej postave. Odtiaľ utekal do nákupného centra Eurovea na ďalšie fotenie so seriálovou rodinou. Pracovný deň však stále neskončil. Ďalšia cesta viedla do divadla, v ktorom hral až do neskorých večerných hodín.  

Presne v tomto duchu sa nesie väčšina Mariánových bežných dní. „Ráno vstanem, snažím sa naraňajkovať, spraviť raňajky aj deťom. Potom mám natáčanie seriálu alebo skúšam v divadle. Poobede mám tiež nejakú prácu, večer mám predstavenie, potom prídem domov a ľahnem do postele,“ hovorí obľúbený herec, ktorý musí občas dôjsť na prvú klapku už o piatej ráno. Našťastie nie všetky dni sú takto zúfalo náročné. „Potom však príde deň, kedy mám len večer predstavenie a vtedy sa už dá oddychovať,“ pokračuje v rozprávaní Marián. Popri všetkých povinnostiach sa vyťažený herec snaží venovať aj svojim dvom synom. „Stane sa, že keď stíham, spravím im raňajky a ešte sa s nimi aj pomojkám. Naše deti majú veľmi radi vajíčka na akékoľvek spôsoby alebo müsli s jogurtom či praženičku,“ dodáva hrdý otec.

Sledujte komediálny seriál NAŠI s premiérovou deviatou epizódou opäť vo štvrtok o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka