Tá sa vie o všetkých postarať: Sexi opatrovateľka vzbudila u chlapov ošiaľ!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Už po vkročení vzbudila v celom dome poriadny rozruch. Rodinovci riešia veľkú dilemu. Ich pôvodná aupairka Laura si našla nový džob a teraz sa nemá kto postarať o chalanov v čase, keď práve nebudú doma alebo si budú chcieť niekam vyraziť. Rozhodli sa tak usporiadať konkurz na novú opatrovateľku. Jednou z nich je aj sympatická Laurina kamoška Sandra, ktorá je výrazná už svojím zjavom a piercingom. Niet divu, že je z nej Majo totálne uchvátený a dáva to patrične najavo. Najväčší gól však nastane vo chvíli, keď sa sporo odetá Sandra predkloní a jej pozadie priam udrie do očí všetkým chlapom. Zoberú Rodinovci do úvahy všetky Sandrine prednosti vrátane jej skvelej praxe a kurzu babysittingu a príjmu ju do rodiny?

Sledujte komediálny seriál NAŠI už dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka