Toľko pozitívnych reakcií chalani vôbec nečakali: Úspech nám zatiaľ nikto nezávidí!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nový komediálny seriál NAŠI sa teší obrovskej popularite na obrazovkách JOJky už vyše mesiaca. Za ten čas sa z viac-menej neznámych detských hercov stali populárne tváre, ktoré ste si vďaka ich skvelým výkonom okamžite obľúbili. Všetkých troch chalanov sme sa spýtali, aké pocity zažívali, keď sa videli v televízii. „Ja som to pozeral najmä kvôli tomu, aby som potom mohol povedať, čo treba zlepšiť. Seriál ma príjemne prekvapil, nečakal som, že to bude až také dobré a bolo to skutočne zábavné,“ rozpráva o svojich dojmoch najstarší z trojice Gregor Miler.

S jeho názorom sa stotožňuje aj prostredný David a najmladší Max. „Bol to veľmi zvláštny pocit, pozerať sa sám na seba. Ale som spokojný, super hudba, bol som veľmi milo prekvapený,“ teší sa z výsledného diela David. „Tiež ma to prekvapilo, bolo to veľmi zaujímavé. Najviac som sa tešil na to, ako to zostrihajú, akú tam dajú hudbu, ako to celé domyslia. Veľmi ma to prekvapilo,“ pripája sa k nadšeným dojmom predstaviteľ najmladšieho Samka. Hoci sa z neznámych chalanov postupne stávajú populárne tváre, problémy, aké postretnú mnohé celebrity, sú im zatiaľ cudzie. Nikomu z trojice našťastie okolie nezávidí, práve naopak, hoci sem-tam sa stretnú aj s kritikou. „Určite som sa dostal aj pod nejakú paľbu kritiky, nemôžem počúvať iba samé pozitíva, beriem to však s nadhľadom. Myslím si však, že treba na sebe ešte popracovať,“ dodáva najstarší Gregor.

Sledujte NAŠICH chalanov v komediálnom seriáli NAŠI už zajtra o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka