Tomášove raňajšie rituály vás stále neprestávajú udivovať: Toto vás dostalo najviac!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Jeden z najdôležitejších a zároveň najhorších dní každého školáka práve prišiel. Rodinovci sa museli popasovať so začiatkom nového školského roka a prirodzeným odporom všetkých troch synov ku škole. V poslednej epizóde sme tak riešili Oliverovu nechuť k robeniu domácich úloh, Samkovho nového kamoša zo školy, ktorý ho naučil nepekné slová a Tomášove raňajšie rituály, keď mu bolo zaťažko zavrieť za sebou chladničku. Najhorší šok však Lujza zažila, keď zbadala okvapkanú záchodovú dosku po chalanoch.

Vybrali sme pre vás najlepších päť scénok z prvej epizódy, aby ste tak mohli v našej ankete zahlasovať za vaše najobľúbenejšie. Prišlo nám množstvo hlasov, až sme napokon vybrali jedno víťazné v tomto poradí:

5. Blbé predmestie
4. Zmysel pre vášeň
3. Učiteľkine “boobies”
2. Ocikaná doska
1. Otvorená chladnička

Najviac sa vám páčila ďalšia z Tomášových raňajkových káuz. Po pití mlieka zo škatule a zanechávaní prázdnych škatúľ v chladničke s ním rieši Lujza ďalší problém hneď zrána. Tentoraz zabudol zatvoriť chladničku, čím rozhodne nešetrí tak životné prostredie. Zdôvodňuje to však tým, že chladom z nej vlastne ochladzuje planétu. Toto môže napadnút jedine Tomášovi.

Nový komediálny seriál NAŠI pokračuje s piatou epizódou opäť vo štvrtok o 20:35 na JOJke!
Poslednú epizódu si môžete pozrieť v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka