Umelec telom a dušou aj mimo kamier: Gregor Miler sa v súkromí venuje riskantnej aktivite!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Tomáš je najstarší syn zo seriálovej rodinky komediálneho seriálu NAŠI a medzi divákmi si získava čoraz väčšiu popularitu. Napomáha tomu aj doposiaľ neokukaná tvár a herecký talent jeho šestnásťročného predstaviteľa Gregora Milera. Postavou Tomáša naplno prerazil do hereckého sveta medzi najväčších profesionálov. Práve preto sa rozhodol, že vo svojej hereckej kariére mieni pokračovať aj do budúcna. „Určite sa plánujem venovať aj naďalej herectvu, keď mi to pôjde a budem dostávať ponuky,“ hovorí Gregor.

Hoci hrá v jednom z najúspešnejších seriálov, ostatné slovenské tituly takmer vôbec nesleduje. „Čo sa týka zahraničných seriálov, mám rád Game of Thrones či American Horror Story, no už teraz na to nemám veľa času, keďže sa venujem iným veciam,“ prezrádza mladý herec. Medzi spomínané veci patria aj netradičné druhy umenia parkour a freerun. Ich základom je schopnosť dostať sa z bodu A do bodu B bezpečne, plynule a účinne s použitím vlastného tela „Teraz som mal tri roky pauzu kvôli kolenám, no zase som začal, čo sa teším,“ ozrejmuje Gregor. Aj on kedysi túžil po vypracovanom tele z fitnescentra, no potom si uvedomil, že potrebuje niečo oveľa záživnejšie. „Len tam sedíte a robíte rukami hore-dole. Nebavilo ma to. Free run a parkour je o tom, že sa vážne môžete vyjadriť pohybom – saltami alebo preskokmi. Je to oveľa lepšie,“ dodáva talentovaný herec a parkourista. 

Sledujte komediálny seriál NAŠI vždy vo štvrtok o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka