V najťažších chvíľach mu pomohla bratská láska: Poplach v škole kvôli Samkovi!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Chalani sedeli na gauči, pozerali telku a premýšľali nad tým, čo zas Samko v škole vyviedol, keď poňho musela prísť mama a na vyučovanie sa už nevráti. Ako prvé im napadlo to, že sa pobil, no jeho mierumilovná povaha im v tomto prípade príliš nehrala do karát. Pravdepodobnejšie by skôr bolo to, že si niekde ublížil. Oliver však mal ešte jasnejšie vysvetlenie: „Môže to byť ešte niečo horšie, keď musela ísť mama do školy. Možno nepatrične narábal so svojimi intímnymi partiami. Každopádne je to dosť vážne, lebo mama sa dosť ponáhľala.“

Napokon sa obaja konečne vo veľkom zhone a s vystrašenými výrazmi vrátili domov. „Chalani, musím ísť do lekárne, kým zavrú, postrážite na chvíľu Samka?“ poprosila Tomáša a Olivera Lujza o pomoc. Samkovi bratia sa snažili rýchlo a v mene bratskej lásky vypátrať, čo sa vlastne udialo: „Pobil si sa? Niekto ťa šikanoval v škole? Ukazoval si bimbasa? Samko, nám to môžeš povedať, sme to tvoji bratia až nadosmrti. Nech sa stane čokoľvek, vždy budeme spolu, nič nás nikdy nerozdelí.“ Čo vážne sa Samkovi stalo, keď musel utekať okamžite zo školy domov?

Sledujte premiérovú ôsmu epizódu komediálneho seriálu NAŠI už dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka