Zlyhal starostlivý otec vo výchove detí? Majo našiel tajnú skrýšu cigariet!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Najťažšie chvíle rodičov počas výchovy detí prichádzajú s obdobím puberty. Vtedy ich ratolesti skúšajú nové a nové veci a nie vždy sa vedia vyvarovať pasciam, ktoré na nich číhajú na každom kroku. Aj Majo Rodina sa bojí o svojich troch synov, aby nedajbože neprepadli nejakej závislosti, ako sú alkohol, cigarety či dokonca drogy. Nečudo, že zostal ako obarený, keď náhodou našiel peračník s dvoma cigaretami, ktoré tam nemali čo hľadať.

Lujza po príchode domov nechápala, čo sa deje, no rýchlo jej všetko došlo. „Pozri, čo som našiel, pozri sa dnu! Dve cigarety. Ja sa z toho neviem spamätať po tom všetkom, čo sme mu o fajčení povedali, po tých výstrahách,“ vysvetľoval Majo svojej manželke Lujze, čo práve našiel. Ona sa ho však snažila zo všetkých síl upokojiť a nerobiť žiadne predčasné závery a nechala to na rozhovor s Tomášom. Aj tento názor však napokon prehodnotila a chcela všetko pustiť z hlavy von. „Veď ani nevieme, či fajčí, možno tie cigarety schováva spolužiakovi alebo ich našiel na ulici. My by sme sa s ním nemali porozprávať, mali by sme mu dôverovať. Veď tam nie je heroín,“ snažila sa Lujza upokojiť ustráchaného manžela, ktorý už myslel na najhoršie. Ako napokon vysvetlí Tomáš nájdený peračník s cigaretami?

Sledujte premiérovú epizódu nového komediálneho seriálu NAŠI dnes večer o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka