Zúfalá matka rieši chúlostivý problém: Kto si nevie po sebe utrieť záchodovú dosku?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Čo je veľa, to je veľa. Lujza opäť pocítila na vlastnej koži, aké náročné je byť samou ženou medzi štyrmi chlapmi. Stále musí niekomu pripomínať, aby zavrel chladničku, nepil mlieko zo škatule či zhasol za sebou svetlo. Tentoraz sa dokonca bude musieť popasovať s oveľa delikátnejším problémom. Tým je ocikaná záchodová misa. Lujza si zavolá všetkých troch chalanov a snaží sa im výchovnou cestou vysvetliť, že na rozdiel od žien, si muži vždy musia pred cikaním zdvihnúť záchodovú dosku.

Samka najviac prekvapilo to, že Lujza pri cikaní sedí. „Samko, všetky dievčatá sedia pri cikaní, nielen ja. A vieš, čo je pre dievča naozaj nepríjemné, keď ide cikať? Keď si sadne na záchod a misa je celá pokvapkaná,“ snaží sa najmladšiemu synovi objasniť Lujza situáciu. V snahe a poučovaní o správne zdvihnutej záchodovej mise rozhodne nemienila prestať a nikoho nešetrila. Všetci však mali kopec výhovoriek, prečo to práve oni robiť nemusia a Lujza už strácala trpezlivosť: „Oliverko, snáď nemáš medzi nohami záhradnú hadicu.“ Kto môže za pokvapkanú záchodovú misu a ako to celé napokon dopadne?

Sledujte premiérovú epizódu komediálneho seriálu NAŠI dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka